Termékek Menü

Állásajánlat! Lézervágó gép programozó technológust keresünk!

Lézervágó gép programozásához és teljeskörű menedzseléséhez, szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk.

Lézervágó gép programozó technológust keresünk

Elvárásaink: Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök), önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, terhelhetőség.

Előny: lézervágó gépen szerzett szakmai tapasztalat.

Feladatok:

  • A lézergép vágási programjainak készítése,
  • Bérmunkák esetén, árajánlatok készítése,
  • Külső és belső munkák esetén, anyagfelhasználás optimalizálása,
  • A lézergép működtetésének teljeskörű menedzselése

Amit kínálunk: változatos feladatok, önálló és csapatban való munkavégzés.

Bérezés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Monor, Jókai u. 9-11.

Fényképes önéletrajzokat a következő címre várunk: hr@bandk.hu